W świecie ptaków

Kwiecień to miesiąc w którym większość ptaków zajęła terytoria lęgowe i zakłada ptasie rodziny.

Aby je obserwować wystarczy zajrzeć do ogrodu, parku czy lasu. Nawet w Kędzierzynie-Koźlu można rozpocząć przygodę z ptakami. Wystarczy trochę uwagi cierpliwości oraz lornetka, aparat fotograficzny i dobre buty.

Zdjęcia są  efektem wspólnej ornitologicznej pasji Barbary i Arkadiusza Górników.

4 komentarze to “W świecie ptaków

  • Ewa Siwak
    1 rok ago

    Cudowni ludzie i cudowna pasja, którą postanowili się podzielić. Świat wokół nas jest bardzo bogaty a nasi „sąsiedzi” niesamowicie piękni i rozmowni. Arek i Basia w piękny sposób potrafią przekazywać swoją wiedzę i uwrażliwić na otaczające nas piękno. Dzięki za wszystko

  • Piękna wystawa, gratuluję talentu :). Dziękuję za możliwość zobaczenia, nawet za pomocą internetu. Mam nadzieję, że jeszcze taka wystawa będzie, a może i opowieści do posłuchania, kto wie?

  • Jestem zachwycona, urzeczona i zaintrygowana! Wspaniałe fotografie – profesjonalne, szalenie ciekawe i piękne 🙂 Oooj o istnieniu części z tych ptasich piękności nie miałam pojęcia 😉 Najfajniejsze jest to, że zostały przyłapane w całkiem pociesznych sytuacjach – kuperek w górze wygrywa 😉 Super oko i mega refleks 😉 Niesamowita pasja, niezwykła przygoda, przepiękna relacja z przyrodą, a przy tym wiele godzin cierpliwych, długich czatów i podchodów uwieńczonych sukcesem. Jestem z Was Basiu i Areczku baaardzo dumna! Dziękuję, że pokazaliście nam, jak piękna jest natura, jak zachwycająca jest nasza polska przyroda i jak śliczne są nasze ptaszki <3 Cieszę się, że podzieliliście się z nami tą przygodą 😀

  • Wspaniałe zdjęcia. Powoli wchodzę w świat ornitologii i nie myślałem , że obok wróbli, sikor i bocianów mamy w Polsce tyle innych, wspaniałych ptaszków. Pozdrawiam serdecznie fotografów i sam chwytam za aparat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *